Proč si vybrat revizi od nás

Naše technické vybavení a zkušenosti v oboru nám umožňují pro vás zajistit revize elektroinstalace a zařízení v běžném i výbušném prostředí podle současných norem. Poskytujeme celkový servis zahrnující poradenství v oboru, protokolování, evidence zařízení, projektování i moderní systémy inteligentních budov a to po celém území České Republiky.

Kontaktujte nás

Revize elektrických zařízení

Provádíme revize elektroinstalace, hromosvodů, elektrických zařízení, rozvaděčů, elektrických spotřebičů, ručního nářadí a strojů.

Revizní lhůty

Zbavíme vás povinnosti hlídat revizní lhůty vašich zařízení. Začleníme vás do databáze a sami vás budeme informovat o blížícím se konci revizní lhůty daného zařízení. Už nikdy nezmeškáte termín revize.

čerpací stanice

Výbušné prostředí

Provádíme revize ve výbušném prostředí s výbušnými kapalinami, plyny a prachy. Revize zajišťujeme na čerpacích stanicích pohonných hmot a LPG, v lakovnách, chemických provozech, provozovnách s hořlavým prachem, v prostředí pneumatické dopravy sypkých hmot.

Protokol

Protokol o určení vnějších vlivů

Protokol o určení vnějších vlivů popisuje jak chránit zařízení podle prostředí, ve kterém je provozováno. Protokol pro vás vypracujeme v souladu s normou ČSN 33 2000-3 pro stávající i nově provozovaná elektrická zařízení. Protokol zajistíme pro normální i výbušné prostředí.

Projektová dokumentace

Doplníme vaši projektovou dokumentaci elektrických zařízení nebo vytvoříme novou podle skutečného stavu. Dokumentaci vypracujeme v souladu s platnými právními předpisy a přispějeme k úspěšné realizaci vašeho projektu.